Nová energie…

2. července 2013 v 21:26 |  ... deníček ...
Přesto, že můj osobní život momentálně připomíná houpačku, získala jsem nějakým záhadným způsobem novou energii a chuť jít dál…

Znáte ten pocit: jednou jsi nahoře jednou dole? Asi tak to u mě teď chodí. Střídá se období, kdy se mi všechno hroutí pod rukama a pak je období, kdy je všechno super a říkám si, že to snad není ani možné…

V poslední době se toho událo opravdu hodně…

Začneme postupně! :)

ŠKOLA: Tak v první řadě na moji vysněnou zdravotnickou školu - obor nutriční terapeut jsem se bohužel nedostala, ale nic nevzdávám. Za rok je taky šance. Ale dostala jsem se na VOŠ ekonomických studií - obor účetnictví finance. Takže budu pokračovat v tom, co jsem začala na střední. Ale pozor! Jako druhý jazyk jsem si zvolila francouzštinu. To teprve bude ta pravá zábava.!

BRIGÁDA: Po dlouhém a úporném snažení získat brigádu jsem možná i uspěla. Vypadá to, že budu jako záskok v hračkářství Pompo. Tedy jen na zavolání, jak bude potřeba, ale i to se hodí. Všude chtějí jen dlouhodobé brigádníky. Hrůza!

BLOG: Jelikož nám začali prázdniny. Tak doufám, že budu blogu věnovat alespoň nějakou malou pozornost… Mám v plánu nový design, tak uvidíme, co z toho vznikne. Každopádně snad přidám i nějaké ty články. Ale rozhodně nechci nic slibovat, co se nemůže splnit, tak se nechte překvapit.

SHRNUTÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2012/2013: Moje jedna velká srdcová záležitost… Jazyková škola mi dala spoustu skvělých lidí, sešla se úžasná třída, s kterou i o prázdniny budeme podnikat akce chata, bowling a podobně. Rozhodně na tuto třídu nikdy nezapomenu a ten rok neskutečně rychle utek.
Dále mi tento školní rok dal neskutečnou spoustu kamarádu - řidičů autobusů. Za které jsem opravdu ráda. Jsou to stejně blázniví lidi, jako jsem já a to je přeci nejlepší. A to nejdůležitější je, že dojíždění do školy mě přivedlo k mému příteli (řidič autobusu).

PLÁNY NA PRÁZDNINY: Uvidíme! Výlety, sporty, zábava, brigáda, přátelé a kamarádi… Vidím to na in-line brusle, kolo, turistiku - (lehce aktivní prázdniny) pak se přehoupnout do té zábavy - festival Hrady (snad to vyjde), kino a tak… A prostě různé garden party a grilování… Prostě prázdniny ve velkém stylu. :)

Tak se mějte krásně, užívejte si prázdniny, co to jen jde, protože v září je tu opět škola. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama