Květen 2013

Čas nezastavíš…

18. května 2013 v 14:58 | Clari |  ... deníček ...
Uběhlo bez mála půl roku a na mém blogu nepřibila ani čárka. Možná nebylo o čem psát, možná nebyl ani čas. Každopádně jsem se odhodlala napsat pár řádků, abyste věděli, že stále ještě žiju a co se u mě děje nového.

Venku nám konečně začíná dlouho vyhlížené jaro. Všechno začalo kvést a krajina je úplná pastva pro oči. Naše pokožka opět začíná chytat zdravou barvu (já jsem si už stačila spálit ramena a záda). A v šatníku jsme už uklidili zimní oblečení a postupně ho měníme za letní.

Já momentálně v poslední době nabývám pocitu, že nic nestíhám.! Stále dojíždím na jazykovou školu. Dojíždění zabírá opravdu hodně času (ale už by mi chybělo). Většinu dne trávím na cestách v autobuse. Dále jsem se začala učit na přijímačky, které už mě čekají ani ne za měsíc (hrozná představa).

Vybrala jsem si trošku jiný obor, než jsem se zaměřovala na střední škole. Ekonomické vzdělávání bych chtěla zaměnit za zdravotnictví… Takže se doučuji celou biologii. Přihlásila jsem se na zdravotnickou školu obor nutriční terapeut. No snad to dopadne.

Dále v současné době hledám nějakou brigádu na letní prázdniny. U nás je to opravdu bída, tak zkusím štěstí v Praze. Snad ještě nebude moc pozdě.

Jinak se začínám aktivně věnovat sportu. Začali jsme opravdu hodně (a hlavně bláznivě) jezdit na kolech a vyzkoušela jsem si svoji premiéru na in-line bruslích. No tu bych asi raději nerozebírala. Ale postupně se zlepšuji.

Celkem mě mrzí, že můj blog takhle upadá, ale opravdu nemám moc času. Měla jsem určité představy s blogem. Ale bohužel mi má představa nevychází a celkem mě to i mrzí.

Nevím, kdy se sem opět dostanu tak se mějte krásně, užívejte si léta a ať se vám jen a jen daří.