Píšete dopisy Ježíškovi?

22. prosince 2012 v 11:26 |  ... deníček ...
Už jste napsali svůj dopis pro Ježíška? Ne?! Tak to je tedy nejvyšší čas s tím něco udělat. Tak rychle pro papír a tužku a začít psát. Ježíšek už je tu za pár dní přeci.

Dárky ty už máte? Tak o těch já už nechci vůbec slyšet. Ještě jsem nebyla schopná sehnat ani jeden. No doufám, že něco vyberu. Tolik času už není. Ale vlítnu do nějakého toho obchodu a něco se vybere.

Ale stejně rok od roku mám té vánoční nálady méně. Asi už nemám tolik času se těšit na "Ježíška". Dříve jsem v tuto chvíli bláznila s tím, že se nemohu dočkat, ale letos mě to nějak nebere.

A také je to asi tím, že obchodníci začínají s vánočním zbožím každý rok o něco dřív. Už v září si můžeme pochutnat na čokoládové figurce Mikuláše anebo v obchodních centrech se vyfotit u vánočního stromečku. Asi to ničí to vánoční kouzlo.

Clari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuckaS LuckaS | E-mail | Web | 17. února 2013 v 17:39 | Reagovat

Ahoj Clari, chválím pozadí, úplně jsem si řekla "wow" když jsem přišla :-) Zmizel ale minimálně jeden článek, že? Třeba je to jen chyba a zase se objeví :-) Venku stále mrazivo, takže ses na brusle asi ještě nedostala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama