Rekonstrukce skončila!

10. července 2012 v 19:55 |  ... život na blog.cz ...
Po pravdě řečeno sama tomu nevěřím. Bylo to vážně náročné!

Zrušila jsem veškeré rozcestníky, a všechny rubriky. Na konec tu zůstali jen tři hlavní rubriky, které jsou téma týdne, můj svět a můj život.

Vymazala jsem přes 600 článků možná i více a zanechala jsem jen ty, které byly významnými body v mém životě.

Zbylo opravdu minimum a tak začínám téměř od začátku. Ale snad to bude změna k lepšímu. Doufám!
Jak si můžete všimnou, zmizely úplně soutěže, celebrity, filmy a seriály. Bylo to těžké rozhodnutí, ale nakonec jsem ho uskutečnila.

A teď k podrobnému rozebrání mého blogu.
V rubrice "téma týdne" jsou články, které blog. cz každý týden vyhlašuje. S touto rubrikou jsem začala opravdu nedávno. Není nijak moc obsáhlá, ale obsahuje články, na které jsem opravdu pyšná.

Dále v rubrice "můj svět" jsou příspěvky, jako je například moje oblíbená videa, mé články k oblíbeným seriálům, oblíbené písničky a podobně. V podstatě jsem nemohla přijít na jméno této rubriky. Nějak jsem neměla nápady. Napadalo mě něco jako nostalgie a podobně. Ale nostalgie mi přijde zvláštní název. Kdybyste k této rubrice přišli na nějaké jiné jméno, byla bych moc ráda, pokud byste mi poradili.

A poslední rubrika nese název "můj život". Tato část blogu obsahuje části mého života.
Je to takový deníček. V podstatě v článkách je popsán můj život. A navíc je tam i moje tvorba jako je grafika blogu nebo mé fotografie. I když tuto rubriku ještě možná časem rozdělím. Zdá se mi to celkem chaotické. Tak možná, že se časem jako jediná dočká rozcestníku. Ale uvidíme.

Doufám, že se vám moje změna bude líbit. Byla bych ráda, kdybyste mi napsali své recenze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuckaS LuckaS | E-mail | Web | 12. července 2012 v 10:00

Gratuluju Clari! To jsem zvědavá, jak se bude blog nanovo vyvíjet :-) Rozdělení mi přijde dobré, i názvy rubrik. Doporučila bych jen zobrazovat v rubrikách pouze názvy článků, pak bys trochu eliminovala tu nepřehlednost ;-)

2 Zuzie Zuzie | Web | 23. července 2012 v 20:58

Páni, Clari, ty ses do toho teda dala pořádně! Vím, že takové rekonstrukce jsou vždycky náročné, sama jsem jich dělala několik, takže máš můj velký obdiv! Názvy rubrik, rozdělení, to všechno vypadá moc dobře a funguje to i bez rozcestníků! Rozcestníky bych už vůbec nedělala, pokud chceš nějak roztřídit "Můj svět", přikláním se k Lucčinému nápadu s názvy článků. Ale jen v této rubrice, u jiných se mi líbí, že si můžu článek hned přečíst  a nic nerozklikávat! ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama