Červenec 2012

Rekonstrukce skončila!

10. července 2012 v 19:55 ... život na blog.cz ...
Po pravdě řečeno sama tomu nevěřím. Bylo to vážně náročné!

Zrušila jsem veškeré rozcestníky, a všechny rubriky. Na konec tu zůstali jen tři hlavní rubriky, které jsou téma týdne, můj svět a můj život.

Vymazala jsem přes 600 článků možná i více a zanechala jsem jen ty, které byly významnými body v mém životě.

Zbylo opravdu minimum a tak začínám téměř od začátku. Ale snad to bude změna k lepšímu. Doufám!
Jak si můžete všimnou, zmizely úplně soutěže, celebrity, filmy a seriály. Bylo to těžké rozhodnutí, ale nakonec jsem ho uskutečnila.

A teď k podrobnému rozebrání mého blogu.
V rubrice "téma týdne" jsou články, které blog. cz každý týden vyhlašuje. S touto rubrikou jsem začala opravdu nedávno. Není nijak moc obsáhlá, ale obsahuje články, na které jsem opravdu pyšná.

Dále v rubrice "můj svět" jsou příspěvky, jako je například moje oblíbená videa, mé články k oblíbeným seriálům, oblíbené písničky a podobně. V podstatě jsem nemohla přijít na jméno této rubriky. Nějak jsem neměla nápady. Napadalo mě něco jako nostalgie a podobně. Ale nostalgie mi přijde zvláštní název. Kdybyste k této rubrice přišli na nějaké jiné jméno, byla bych moc ráda, pokud byste mi poradili.

A poslední rubrika nese název "můj život". Tato část blogu obsahuje části mého života.
Je to takový deníček. V podstatě v článkách je popsán můj život. A navíc je tam i moje tvorba jako je grafika blogu nebo mé fotografie. I když tuto rubriku ještě možná časem rozdělím. Zdá se mi to celkem chaotické. Tak možná, že se časem jako jediná dočká rozcestníku. Ale uvidíme.

Doufám, že se vám moje změna bude líbit. Byla bych ráda, kdybyste mi napsali své recenze.

Betta...

8. července 2012 v 19:22 ... fotky ...
Letos na Vánoce jsem dostala úžasnou rybičku. Pojmenovala sem ji Žofka. A tak jsem se rozhodla sem dát její fotku.
Na této fotce je ještě v původním akváriu. Nyní jsem ji pořídila speciální akvárium pro Bett.


V novém domečku...


Hlavně to nikomu neříkej!

7. července 2012 v 21:08 ... téma týdne ...
Tuto větu určitě slyšel každý z vás. Anebo ji každý z vás už někdy použil.

Ale jde o to rozpoznat, kdy to opravdu nikomu neříct a kdy pro změnu ano!

Když se vám kamarádka svěří s tajemstvím a poprosí vás o to, abyste to nikomu neřekli, určitě ji vyslyšíte a bude to jen mezi vámi. Ale občas vás vaše kamarádka dokáže podrazit a řekne každému to, co jste chtěla, aby zůstalo jen mezi vámi. Což může narušit vaše dlouholeté přátelství a důvěru mezi vámi.

Ale co je ještě horší? Představte si, že vaše dítě sedí u počítače, píše si na chatu a z ničeho nic se mu ozve někdo, kdo do této určité skupiny uživatelů určitě nepatří. Začne si s vaším dítětem dopisovat a začne ho lákat na různé úplatky. "Dobiju ti kredit, když mi pošleš svoje fotky, nebo natočíš svoje video." Popřípadě bude trvat i na osobní schůzce.

A větu, kterou dítě od tohoto nevyžádaného uživatele určitě uslyší, bude vypadat nějak takto? "Hlavně to nikomu neříkej! Ani doma se o tom nezmiňuj!"

A v tomto okamžiku by se to opravdu mělo začít řešit. Děti by měly být poučeny, jak se na internetu mají chovat. A pokud se jim něco takového přihodí, určitě by to měly někomu říct! A nenechávat si to pro sebe jako TAJEMSTVÍ!


Kniha - nejlepší přítel člověka... :)

5. července 2012 v 20:13 ... deníček ...
Tak nějak koukám na ten můj blog a říkám si, že na něj opět pěkně kašlu... Zamračený

Sice se každý týden snažím přispívat článkem týdne, ale i tak je to celkem málo... Zamračený Pokusím se to nějak napravit a opět psát častěji... Úžasný

Ale popravdě... V poslední době jsem začala opravdu hodně číst... Nevinný Je pravda, že tu a tam jsem nějakou tu knihu přečetla, ale teď jak mám už dlouho volno, čtu jednu za druhou, za poslední týden jsem zvládla už dvě... S vyplazeným jazykem

Není nic lepšího než nějaká pěkná knížka, která vám zkrátí dlouhou chvíli... Usmívající se Musím říct, že já bez knihy už nejedu vůbec nikam... S vyplazeným jazykem Zkrátí nám cestování autobusem, čekání u lékaře a podobně... Úžasný Věřte mi, že kniha je vážně nejlepší přítel člověka.. S vyplazeným jazykem